Ako si mám objednať ? 
No predsa využi náš web www.galimar.sk alebo nám rovno zavolaj na telefónne číslo 0944 423 033 🙂

Kedy mi príde objednané jedlo ?
Snažíme sa doručiť každé jedlo v čo najkratšom čase. Je to aj v závislosti ako ďaleko je donáška od našej prevádzky. Priemerný čas doručenia je 30 minút.

Kde nájdem prevádzku Galimar ?
Našu prevádzku nájdete na ulici Vojenská 1, stánok pri autobusovej zástavke. ( Autom prístupné cez magurskú )

Môžem objednané jedlo vrátiť ?
Po prevzatí jedla už ho nieje možné vrátiť. Preto si skontrolujte objednávku ako ju budete preberať od donáškara. Pri studenom alebo zle pripravenom jedle vieme urobiť individuálnu nápravu.

Existuje možnosť výmeny tovaru ?
V prípade, že ste si objednali jedlo a chceli by ste ho zmeniť, tak nám volajte na prevádzku aby sme Vám to stihli zmeniť.

Aká je kvalita balenia ?
Pri každej objednávke používame najlepšie obaly na bezpečnú dodávku. Ak dôjde k akémukoľvek viditeľnému poškodeniu vášho obalu, urobte si fotku a neváhajte nás kontaktovať.

Koľko stojí poštovné/doprava ?
Výška dopravy pri nákupe do 10€ je 1,6€. V prípade nákupu nad 10 € je doprava donáškarom až k vám domov zadarmo. Minimálna donáška 5€.

Ako dlho trvá doručenie jedla?
Jedlo máme skladom a pripravujeme ho okamžite. Čas doručenia sa môže líšiť od Vašej polohy od prevádzky. Približný čas doručenia je 30 minút. Pagáčiky môze trvať donáška aj 2hodiny z dôvodu pečenia.

Aká je kvalita vašich produktov ?
Dbáme na kvalitu našich výrobkov. Máme dlhoročných a overených dodávateľov z celého sveta. Našou vizitkou sú spokojný zákazníci.

Akým spôsobom môžem zaplatiť za tovar ?
Akceptujeme platby nasledujúcimi spôsobmi:
Aktuálne akceptujeme len platby v hotovosti.