Galimar – Najlepší Hamburger v Meste
17. augusta 2023
Streetfood Zážitok v Galimar Bistre: Burgre a Chutné Lahôdky
19. augusta 2023
Galimar – Najlepší Hamburger v Meste
17. augusta 2023
Streetfood Zážitok v Galimar Bistre: Burgre a Chutné Lahôdky
19. augusta 2023

 

Počas letného mesiaca augusta má Galimar, kulinárske bistro s neodolateľnou ponukou, pripravený zásobár chutí pre všetkých gurmánov v Košiciach. Ak hľadáte jedinečné chuťové dobrodružstvo, nechajte sa zlákať našimi špičkovými burgermi, lahodnou pizzou a ďalšími skvelými jedlami, ktoré prinesú osviežujúce zážitky počas horúcich letných dní.

Naša špecialita, hamburgery, sú základom nášho menu a v auguste majú ešte viac na ponúknutie. Od klasických burgerov s hovädzím mäsom, cez exkluzívne Cheese Burgery so šľahačkovou syrovou omáčkou, až po lahodné Chicken Burgery s chrumkavým kurčacím mäsom – naša ponuka uspokojí všetky chute. A pre tých, ktorí túžia po násobnej chuti, tu máme DoubleBurger a DoubleCheese možnosti, kde kvalita stretáva množstvo.

Ale to nie je všetko, čo Galimar prináša. Naša chutná pizza s rôznymi obľúbenými prísadami je skvelou voľbou pre tých, ktorí túžia po inom druhu gastronomického potešenia. Aby sme vám priniesli chuťové potešenie priamo k vám domov, ponúkame rýchlu a pohodlnú donášku. Z Galimaru si tak môžete vychutnať kulinárske umenie priamo vo svojom obývacom izbe.

V Galimare nejde len o jedlo, ide o celkový zážitok. V našom modernom a príjemnom priestore sa môžete pohodlne usadiť a vychutnať si výnimočné jedlá. Nachádzame sa v srdci Košíc, čo z nás robí ideálnu destináciu pre tých, ktorí chcú zažiť kulinársky zážitok v historickom centre mesta.

Augustová návšteva Galimaru znamená skvelé jedlo, autentickú atmosféru a kulinárske potešenie na každom tanieri. Naša ponuka burgerov, pizze a ďalších lahôdok robí z návštevy Galimaru výnimočný gastronomický zážitok. Ak hľadáte miesto, kde sa kvalita stretáva s výbornou chuťou, a to nielen pri jedle, ale aj pri celej skúsenosti, nezabudnite nás navštíviť v Košiciach a objaviť, prečo sme jedným z najvyhľadávanejších bistro v meste.

Pridaj komentár

Galimar – Gastronomické Výhody Augustovej Návštevy v Košiciach
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi zásadami ochrany údajov.