Košice food Galimar
11. augusta 2023
Prečo Galimar ?
13. augusta 2023
Košice food Galimar
11. augusta 2023
Prečo Galimar ?
13. augusta 2023

Vitajte v Galimar, reštaurácii, kde kvalita sa stretáva so skvelým jedlom pre turistov a kde každé jedlo sa stáva jedinečným zážitkom. Naša oddanosť kvalite a starostlivosť o detaily nám umožňuje ponúknuť vám unikátny gastronomický zážitok v srdci Košíc.

Galimar sa pyšní tým, že ponúka viac než len skvelé hamburgerové jedlá. Sme tu pre každého turistu, ktorý hľadá autentický zážitok z jedla, a preto sme do našej ponuky zaradili aj lahodné špeciality ako kuracie nugetky, krídelká a stripsy. Naša strava je šitá na mieru pre tých, ktorí hľadajú špičkový streetfood so zárukou kvality.

Každý pokrm, ktorý sa pripravuje v našej kuchyni, je vytváraný s vášňou a zmyslom pre dokonalosť. Naši šéfkuchári sa neustále snažia zdokonaľovať recepty, aby vám mohli priniesť jedinečné chute a zážitky. Kvalita je pre nás kľúčovým slovom a každý pokrm je pripravený so starostlivosťou, ktorá sa premieta do každého jedla, ktoré vám podávame.

Galimar nie je len miestom, kde sa dobre jedlo stretáva s profesionálnym prístupom, ale aj miestom, kde sa zážitok zo stravovania stáva súčasťou vašej cesty. Pre turistov, ktorí hľadajú autentický streetfoodový zážitok v centre mesta, sme ideálnou voľbou. Sme tu pre vás, aby sme vám priniesli výnimočný gastronomický zážitok, ktorý vás zahrnie do sveta vynikajúceho jedla.

Ak hľadáte reštauráciu, kde sa stretnú kvalita, skvelé jedlo pre turistov a autentický streetfoodový zážitok, neváhajte navštíviť Galimar. Tešíme sa na vás a na príležitosť ukázať vám, prečo sme jedným z najobľúbenejších gastronomických miest v centre Košíc.

Pridaj komentár

Kam na skvelé jedlo ?
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi zásadami ochrany údajov.