Kvalita Galimar
10. augusta 2023
Kam na skvelé jedlo ?
12. augusta 2023
Kvalita Galimar
10. augusta 2023
Kam na skvelé jedlo ?
12. augusta 2023

Vitajte v Galimar, kde sa profesionálna kvalita spojuje s jedinečným hamburgerovým zážitkom a širokou paletou lahodných jedál. Naša oddanosť kvalite a prístup k detailom nás vyradzuje medzi najlepšie miesta na gastronomickú mapu Košíc.

Naša rozmanitá ponuka zahŕňa okrem výnimočných hamburgerov aj lahodné kuracie nugetky, krídelká a stripsy, ktoré sú pripravené s rovnakou starostlivosťou a pozornosťou našich šéfkuchárov. Nezabudnite si k nim dopriať aj naše lahodné hranolky, ktoré sú perfektným doplnkom ku každému jedlu.

A to nie je všetko! Pre milovníkov rýchleho občerstvenia sme pripravili aj štýlový hot dog s vlastnou kombináciou omáčok a prísad. Ak ste zároveň fanúšikom syra, naše syrové krokety a mozzarella tycinky vám spríjemnia každý jedálny zážitok.

Naša profesionálna prístup k príprave každého jedla je zárukou toho, že si u nás vychutnáte nielen vynikajúci hamburger, ale aj širokú škálu ďalších chutných možností. Každý zákazník je pre nás dôležitý, a preto sa snažíme priniesť vám jedinečný zážitok plný lahodných chutí a potešenia.

Galimar sa nachádza v dokonalej polohy v centre mesta Košice, čo znamená, že sme ľahko dostupní pre každého, kto hľadá kvalitnú stravu a skvelý zážitok. Pri nás sa môžete cítiť ako doma, uvoľniť sa a oddýchnuť si od ruchu mesta.

Nech už ste fanúšikom hamburgerov, kuracích špecialít, syra alebo jednoducho dobrej kvality, Galimar je tu pre vás. Tešíme sa na vašu návštevu a príležitosť vám ukázať, prečo sme jedným z najlepších miest na vychutnanie si chutí v centre Košíc.

Pridaj komentár

Košice food Galimar
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi zásadami ochrany údajov.