Nové možnosti, ktoré musíte vyskúšať
22. februára 2024
Hamburger Košice Galimar streetfood
12. marca 2024
Nové možnosti, ktoré musíte vyskúšať
22. februára 2024
Hamburger Košice Galimar streetfood
12. marca 2024

V Galimar Bistre sme pre vás pripravili nové možnosti, ktoré by ste rozhodne mali vyskúšať! Prinášame do našej ponuky kulinárske inovácie, aby sme váš gastronomický zážitok ešte viac obohatili a osviežili.

Našou prvou novou možnosťou je možnosť pridania vajíčka do vášho hamburgera. Toto jednoduché, no úžasne chutné doplnenie pridáva krémovú a lahodnú vrstvu ku každému kúsku mäsa. Kombinácia syra, vajíčka a šťavnatého mäsa tvorí dokonalý harmonický zážitok. Ak ste ešte nevyskúšali vajíčko v burgeri, teraz je ten správny čas!

Ďalšou lahodnou novinkou je náš cheddarový prášok na hranolky. Táto zaujímavá chuťová explozia prichádza v podobe jemného cheddarového prášku, ktorý môžete posypať na svoje hranolky. Získate tak vynikajúcu kombináciu syra a jemného korenia, ktorá osvieži vaše chuťové poháriky. Vyskúšajte túto lahodnú inováciu a dajte svojim hranolkám nový rozmer chuti.

Pre tých, ktorí milujú pikantné chute, sme pripravili mexické korenie, ktoré môžete pridať ku svojim obľúbeným jedlám. S jemným korenením a pikantným nádychom pridáva táto nová možnosť vášmu jedlu štipku vášne a autenticity. Skúste ho na hamburgeroch, hranolkách alebo iných pochúťkach a užívajte si nový rozmer chutí.

Prídte a ochutnajte naše nové možnosti v Galimar Bistre, kde sa snažíme prinášať nielen kvalitné jedlo, ale aj kreatívne a chutné inovácie pre našich zákazníkov!

Pridaj komentár

Galimar najlepší streetfood Košice
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi zásadami ochrany údajov.