Nové chutné novinky
14. februára 2024
Galimar najlepší streetfood Košice
4. marca 2024
Nové chutné novinky
14. februára 2024
Galimar najlepší streetfood Košice
4. marca 2024

V Galimar Bistre vám prinášame nové možnosti, ktoré jednoducho musíte vyskúšať! Vložili sme do našej ponuky nové kulinárske inovácie, ktoré prinesú vášmu jedlu ešte viac jedinečnosti a nezabudnuteľných chuťových zážitkov.

Naša prvá nová možnosť je vajíčko do burgru. Toto jednoduché, no úžasne chutné doplnenie pridáva do každého hamburgera krémovú a lahodnú vrstvu. Mäso sa stretne s plátkom syra a vajíčkom, vytvárajúc tak dokonalú harmóniu chutí. Skúsili ste už vložiť vajíčko do svojho obľúbeného hamburgeru?

Ďalšou novinkou je náš cheddarový prášok na hranolky. Táto zaujímavá chuťová explózia prichádza v podobe jemného cheddarového prášku, ktorý môžete posypať na svoje hranolky. Táto chuťová kombinácia vytvára dokonalý mix syra a korenia, ktorý poteší vaše chuťové poháriky. Skúste túto lahodnú inováciu, aby ste dali svojim hranolkám nový šmrnc.

A pre milovníkov korenia tu máme mexické korenie, ktoré môžete pridať do akéhokoľvek jedla podľa vášho výberu. S jemným korenením a pikantným nádychom pridáva táto nová možnosť vášmu jedlu štipku vášne a autenticity. Skúste ho na svojich hamburgeroch, hranolkách alebo iných pochúťkach a užívajte si novú dimenziu chutí.

Prídte a objavte nové možnosti v Galimar Bistre, kde sa snažíme prinášať nielen kvalitné jedlo, ale aj kreatívne a chutné inovácie pre našich zákazníkov!

Pridaj komentár

Nové možnosti, ktoré musíte vyskúšať
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi zásadami ochrany údajov.