Streetfood Galimar
25. januára 2024
Najlepšie jedlo v meste
3. februára 2024
Streetfood Galimar
25. januára 2024
Najlepšie jedlo v meste
3. februára 2024

Kulinarita na každom rohu: Streetfood i v novom roku

Nový rok prináša so sebou nové začiatky a nové chute, no jedna vec zostáva nezmenená – lákavosť streetfoodu, ktorá nám ponúka autentický gastronomický zážitok priamo na uliciach. V Galimar Bistre sme sa rozhodli pokračovať v tomto trende a priniesť vám aj v novom roku streetfood s novými chuťami a kreatívnymi kombináciami.

Naše streetfoodové menu je ako malý svetový festival v tanieri. Od šťavnatých tacos po bohaté burgerové dobrodružstvá, nájdete u nás rôznorodé jedlá, ktoré vás zavedú na cestu okolo sveta. Každý zákusok prináša atmosféru autentického pouličného stravovania, kde sa miešajú vône a chute z rôznych kútov sveta.

Nielenže sme pripravení ponúknuť vám klasické streetfoodové obľúbenosti, ale s radosťou vám predstavíme aj nové inovácie, ktoré vás oslovia a potešia. Bez ohľadu na to, či preferujete pikantné kebaby, lahodné gyros tanieriky alebo exotické ázijské woky, naše menu je pripravené pre každého dobrodruha vo svete chutí.

Pridaj komentár

Galimar hamburger
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi zásadami ochrany údajov.