Osobný odber
9. novembra 2023
Galimar streetfood zima
24. januára 2024
Osobný odber
9. novembra 2023
Galimar streetfood zima
24. januára 2024

V tejto sezóne nechajte naše vynikajúce jedlá zahriať váš žalúdok a potešiť vaše chuťové poháriky. V Galimar Bistre sme pripravení priniesť vám teplé a lahodné chute, ktoré vám spríjemnia chladné dni.

Náš zimný jedálny lístok je plný lahodných možností, ktoré sú vytvorené s cieľom poskytnúť vám energiu a radosť. Od aromatických polievok po výnimočné hovädzie, kuracie či vegetariánske špeciality – u nás nájdete niečo pre každý chuťový zmysel.

Zároveň sme do našej ponuky zaradili sezónne dobroty, ktoré pridávajú do našej kuchyne zimnú atmosféru. Nech už to sú horúce hovädzie guláše s voňavým knedľami alebo krémové zemiakové šaláty, každý kúskok je starostlivo pripravený a plný svižných zimných chutí.

V Galimar Bistre pripravujeme jedlo s láskou a vášňou pre gastronómiu, veríme, že naše jedlá prinášajú nielen fyzické potešenie, ale aj radosť pre dušu. Bez ohľadu na to, ako je vonku zima, naše jedlo vám prinesie útulný pocit a fantastické chute.

Takže prídte a nechajte sa hriať našimi neuveriteľne chutnými jedlami v Galimar Bistre. Tešíme sa na to, že vám môžeme priniesť teplú a príjemnú atmosféru tejto zimnej sezóny!

Pridaj komentár

galimar zima
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi zásadami ochrany údajov.