Burger menu
Galimar
8. augusta 2023
Kvalita Galimar
10. augusta 2023
Burger menu
Galimar
8. augusta 2023
Kvalita Galimar
10. augusta 2023

Vitajte v Galimar – vašom obľúbenom hamburgerovom ráji v centre Košíc! Sme tu pre vás s jedným jediným cieľom – priniesť vám nezabudnuteľný hamburgerový zážitok, a to v kombinácii s dlhými otváracími hodinami a dokonalou polohou v srdci mesta.

Galimar je synonymom pre skvelé hamburgery, ktoré sú pripravované so zmyslom pre detail a lásku k jedlu. Naša variabilná ponuka zahŕňa klasické hovädzie hamburgery, šťavnaté Chicken burgery a chutné Cheese burgery. Naši kuchári majú bohaté skúsenosti, a preto vám môžeme s hrdosťou garantovať výnimočnú kvalitu každého jedla, ktoré opúšťa našu kuchyňu.

Naša poloha je výnimočná – sme umiestnení priamo v centre mesta, v jeho historickom starom centre. Táto skvelá poloha nám umožňuje byť ľahko dostupnými pre všetkých, či už ste miestny obyvateľ, turista alebo práve robíte prechádzku po meste. Galimar je obľúbenou turistickou prevádzkou s jedlom, kde môžete zastaviť a dopriať si gastronomický zážitok plný chutí a radosti.

Čo nás odlišuje? Naša oddanosť kvalite a zákazníkom. Okrem skvelých hamburgrov môžete očakávať aj príjemnú atmosféru a skvelý servis. Naše dlhé otváracie hodiny znamenajú, že k nám môžete prísť v pohodlí až do neskorých večerných hodín. Chceme byť tu pre vás, kedykoľvek budete mať chuť na vynikajúci hamburger.

Ak túžite po chutnom jedle, skvelej atmosfére a dokonalej polohy v centre Košíc, Galimar je to pravé miesto pre vás. Pripojte sa k nám a zážitok z výnimočných hamburgerov si užite vo veľkom štýle. Tešíme sa na vašu návštevu!

Pridaj komentár

Streetfood
Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s našimi zásadami ochrany údajov.